+38 095 25 22 302+38 063 317 91 00

+38 095 25 22 302+38 063 317 91 00

Туристична та бізнес-віза в СШАB1/B2

Мрієте відвідати Америку та відчути її неповторну атмосферу? Наша компанія готова допомогти вам отримати туристичну візу B1/B2 для Сполучених Штатів. Ця віза може бути мультивізою та діє протягом 10 років. Оформлення такої візи – це простий та доступний шлях до реалізації ваших мрій про американську пригоду.
Процес Оформлення: Просто та Зручно
Створення та наповнення інформацією електронного кабінету. Заповнення Заявки DS-160
Щоб розпочати, вам потрібно буде надати такі документи:Паспорт з усіма сторінками та відмітками;Виписка з банку, що відображає стан рахунку та рух коштів за останні півроку;Дані про рухоме та нерухоме майно;Довідка з місця роботи або ФОП;Свідоцтва про народження та шлюб, дані про сім'ю;Візова історія за останні 5 років всіх членів сім'ї
Візовий Збір та Співбесіда
Після заповнення анкети ви сплачуєте візовий збір та обираєте дату для співбесіди. Процедуру можна пройти майже в будь-якій столиці світу. Ми рекомендуємо вам обрати Варшаву, де працює консул з високою репутацією. Під час співбесіди ви маєте можливість скористатись послугою перекладача або спілкуватися англійською мовою.
Розгляд Заявки: Паспорт залишається у візовому центрі для розгляду заявки, що зазвичай займає кілька днів.
Рекомендації для Зручності: Рекомендуємо мати два закордонні паспорти, щоб забезпечити себе можливістю повернутися в Україну. Це допоможе уникнути незручностей у разі тривалого розгляду вашої заявки
Довірте Нам Вашу Американську Мрію: Ми готові підтримати вас на кожному кроці процесу отримання туристичної візи до США. Насолоджуйтеся кожною миттю вашої подорожі та відкрийте нові горизонти разом з нами!
0952522302