+38 095 25 22 302+38 063 317 91 00

+38 095 25 22 302+38 063 317 91 00

Туристична віза в Британію

Ваша подорож в захопливу Велику Британію 🇬🇧 починається з нас! Ми готові надати всебічну підтримку у процесі отримання туристичної візи, незалежно від того, на скільки місяців або років ви плануєте відвідати цю чарівну країну – 6 місяців, 2 роки, 5 чи навіть 10 років!
Процедура Оформлення Візи: Крок за Кроком
Анкета: Щоб розпочати процес, заповніть анкету. Нам знадобиться ваш -закордонний паспорт з усіма сторінками з відмітками, -український паспорт. Якщо ви є одруженим/одруженою, будь ласка, надайте свідоцтво про шлюб, а також документи вашого партнера та дітей. Не забудьте також вказати дані батьківПо фінансах: довідку з місця роботи чи ФОП, а також довідку про доходи за останні 6 місяців. Якщо у вас є нерухомість, будь ласка, додайте відповідні документи, такі як витяги, договори купівлі та технічний паспорт.
Візовий Збір: Після заповнення анкети, вам необхідно сплатити візовий збір. Розмір цього збору залежить від обраного вами терміну візи.Наприклад, для 6-місячної візи це становить 140€ (або 115 фунтів).
Проходження Біометрії: Після оплати візового збору, ви зможете обрати зручну дату для проходження процедури біометрії. Це важлива процедура, яка вимагає відбитків пальців. Проходити біометрію можна як у Києві, так і за кордоном. Вартість процедури залежить від місця її проведення та в середньому становить 60-80€.
Вклеювання Візи: Після успішного завершення попередніх кроків, ваша віза буде готова для вклеювання. Ви зможете забрати паспорт особисто, або скористатися послугою кур'єрської доставки за вашим бажанням.
Зручність та Відповідальність: Ми розуміємо, як важливо для вас зручно та оперативно отримати візу. Наша команда готова надати вам всебічну підтримку, допомогти вибрати найкращий варіант вклеювання візи та відповісти на всі ваші питання.
Плануйте вашу мрію подорожі до Великої Британії разом з нами! Ми зробимо все можливе, щоб весь процес оформлення візи був легким та приємним для вас. Звертайтеся до нас за більш детальною інформацією та консультацією щодо вашої майбутньої подорожі
0952522302