Бізнес-віза в Україну 2025

Бізнес-віза в Україну — це тип візи, який видається іноземцям, котрі планують в’їхати в країну з діловою метою: укладення контрактів, участь у переговорах, конференціях, зустрічах, відкриття бізнесу чи вирішення інших питань, пов'язаних із комерційною діяльністю.

Тип візи

● Найчастіше це короткострокова віза (тип C, терміном до 90 днів протягом 180 днів).● У деяких випадках можливе оформлення довгострокової візи (тип D) для відкриття бізнесу чи тривалого перебування.

Переваги бізнес-візи

● Легальний в’їзд і перебування в Україні для ведення справ.● Можливість встановлення ділових зв’язків.● Шанс на відкриття власного бізнесу або інвестування в українські компанії.

бізнес-віза в Україну 2025

Хто може отримати

Будь-яка особа, яка підтвердить мету свого візиту діловими документами. Це можуть бути:
● Підприємці та керівники компаній.● Інвестори.● Представники міжнародних компаній.

Основні цілі отримання

● Участь у ділових переговорах.● Відвідування бізнес-форумів чи виставок.● Укладення угод або створення підприємства.● Пошук партнерів чи клієнтів.● Контроль за діяльністю своєї компанії в Україні.

Термін оформлення

● Зазвичай від 5 до 10 робочих днів, залежно від терміновості.

Важливі нюанси

● Під час подання документів консульство може запросити додаткові підтвердження мети поїздки.● Для довгострокового перебування після отримання візи типу D потрібно оформити посвідку на тимчасове проживання.

бізнес запрошення в Україну

Бізнес запрошення в Україну

Дозволяє перебувати в Україні не більше 90 днів і служить підставою для отримання бізнес візи.

Видається віза по бізнесу тільки в країні національної приналежності. Винятком є країни, де у іноземця є посвідка на проживання або дозвіл на роботу не менше, ніж на 90 днів. Також можливо оформити візу в іншій країні, якщо відсутнє Консульство або Посольство України.

Основні документи для оформлення

● Запрошення від юридичної особи, зареєстрованої в Україні (завірене в нотаріуса).● Документи, що підтверджують мету поїздки (контракти, листи від партнерів тощо).● Заповнена візова анкета.● Закордонний паспорт із терміном дії не менше 6 місяців після дати виїзду з України.● Страховий поліс на весь період перебування.● Доказ фінансової спроможності (банківські виписки, довідки з місця роботи тощо).

Наші досвідчені фахівці завжди готові відповісти на ваші питання та надати професійну допомогу в оформленні візи. Якщо у вас виникли питання, не соромтеся звертатися до нас – ми раді допомогти! Також на нашому блозі ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання та корисні поради, які допоможуть вам швидко й без стресу підготувати всі необхідні документи. Звертайтеся, ми чекаємо на вас!

  • Чи потрібна бронь готелю та квитків для оформлення бізнес-візи?

    У більшості випадків це не обов'язково, але деякі консульства можуть запросити підтвердження бронювання житла та зворотного квитка. Це залежить від країни подачі документів.

  • Чи можу я оформити бізнес-візу, якщо в мене немає партнера в Україні?

    Якщо немає партнера, можна звернутися до спеціалізованих агентств, які допоможуть оформити запрошення для візи. Однак такі послуги можуть бути платними.

  • Чи можу я продовжити бізнес-візу в Україні?

    Продовження короткострокової візи (типу C) можливе тільки в екстрених випадках (хвороба, непередбачені обставини). Для довгострокового перебування потрібно оформити посвідку на тимчасове проживання.