+38 095 25 22 302+38 063 317 91 00

+38 095 25 22 302+38 063 317 91 00

Повернення податків заробітчанам

Важливе для українських працівників в Європі: Чи втрачаєте ви можливість повернути податки?
Кожного року багато українських громадян, які працюють за кордоном, не мають можливості отримати повернення податків, просто тому, що їм не відомі або вони не впевнені, як це зробити. Як українець, що працює за межами країни, вам важливо пам'ятати про це.
Заповнення щорічної податкової декларації може відкрити для вас можливість отримати повернення податків. Залежно від різних факторів, таких як рівень доходу, витрати та податкові кредити, ви маєте шанс отримати певну суму назад. Наприклад, у Німеччині середня сума повернення становить €1,072, у Нідерландах - €975, у Великобританії - £1,017, а в Ірландії - €1,096.
Цікаво, скільки саме ви можете отримати?
Як правильно подати вашу податкову декларацію? Розгляньте можливість скористатися професійною допомогою в цьому питанні. Наш офіс з більш ніж 8-річним досвідом та наданням послуг українською мовою, може зробити цей процес для вас простим і безпечним.

Повернення податків - це процес, у якому фізичні особи отримують від держави частину сплачених ними податків на доходи. Це відбувається у випадках, коли сума оплачених податків перевищує суму, яка є обов'язковою для сплати. Переплата податків може мати різні причини, такі як неправильно розрахований податок, зміни у фінансовому стані, наявність податкових відрахувань та кредитів.

Сума, яку ви можете отримати у відшкодування податків, залежить від кількох факторів, таких як країна, де ви працювали, загальний дохід за податковий рік, сума сплаченого податку на доходи, тривалість зайнятості, сімейний стан та інші. Щоб дізнатися точну суму, ви можете скористатися нашим безкоштовним онлайн-калькулятором відшкодування податків

Скільки коштують Ваші послуги?
Наші консультації та попередній розрахунок суми податкового відшкодування надаються безкоштовно. Оплата за наші послуги відбувається лише тоді, коли Ви отримуєте відшкодування. Комісія складає від 10% до 16% від суми відшкодування, конкретний відсоток залежить від країни оподаткування . Це безризикова послуга – передоплата не потрібна.

Якщо в мене нема документів з роботи, на якій я працював?
Звичайно! Не хвилюйтеся, якщо у вас немає всіх необхідних документів для подання заявки на повернення податку. Ви все одно можете зареєструватися для отримання податкового відшкодування, і ми готові допомогти вам отримати необхідні документи за невелику плату.